۱۳۹۷/۰۴/۱۶

برگزاری اولین جلسه کمیته تخصصی GNAF در سال ۱۳۹۷

    چهاردهمین جلسه کمیته تخصصی GNAF و اولین جلسه کمیته مذکور در سال 97 با محوریت بررسی مشکلات موجود در روند اجرای زیر پروژه سوم از پروژه ملی اقتصاد مقاومتی GNAF تحت عنوان سیماک (سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور) راس ساعت 15 روز پنجشنبه مورخ 1397/4/14 به ریاست آقای مهندس رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و رئیس کمیته تخصصی GNAF برگزار گردید.
در این جلسه آقای واعظ پور مدیر کل پست استان و دبیر کمیته تخصصی GNAF گزارشی از روند اجرای پروژه سیماک در دهیاریهای شهرستان شیراز ارائه دادند . ایشان با بیان اینکه دوره آموزشی سامانه مذکور در اواخر سال 96 پایان یافته و سطح دسترسی برای 119 دهیار شرکت کننده در دوره ، تعریف شده است و با همکاری سازمان ها و ادارت مرتبط می توان با سرعت بیشتری این پروژه را به نتیجه مطلوب رساند .
آقای مهندس رحمانی نیز ضمن تاکید بر اهمیت پروژه ، لزوم رفع مشکلات و همکاری دستگاههای متولی به منظور تسریع در اجرای پروژه را برشمردند ، همچنین ایشان تاکید کردند با برگزاری زود هنگام جلسات سعی شود که این بخش از پیاده سازی پروژه انجام و موجبات تسریع در خدمت رسانی شفاف و سریع به مردم شریف استان مهیا گردد.


منبع : مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت

کد خبر : 67642
تعداد بازدیدها : ۲۱۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است